10
مارس

بهترین رفوگری

وجود فرش از هر جنس و هر نوع اعم از فرش دستباف، ماشینی، گبه، گلیم و انواع مختلف کفپوش‌ها در تمامی خانه‌های مسکونی، اداری و تجاری وجود داشته و به نوعی با زندگی ایرانیان عجین شده است. اما از آنجایی که کفپوش‌های مذکور بر روی سطح زمین قرار دارد و به نوعی کاربردی جهت مفرش کردن زمین دارد، به شدت در برابر عوامل خارجی و گوناگون آسیب‌پذیر و تخریب‌پذیر می‌باشد.

از آنجایی که وجود هر گونه آسیب هر چند کوچک بر روی فرش مقدمه‌ای برای پیشروی و تبدیل به آسیب و عیبی بزرگ است، باید هر چه زودتر آسیب را برطرف و به نوعی قالی را مرمت و مورد عملیات ترمیمی قرار دارد. برای انجام عملیات ترمیمی، باید فرش را هر چه  زودتر نزد مرمت‌گر و رفوگر فرش سپرد. زیرا که در میان اصناف مرتبط با فرش، تنها رفوگر و عملیات رفوگری است که مخصوص برطرف کردن عیوب فرش بوده و از پیشروی و افزایش میزان آسیب‌های موجود در فرش پیشگیری می‌کند.

بهترین رفوگری در تهران، مجموعه رفوگری قالی ماندگار است.

بدین دلیل است که رفوگری باید توسط فردی متخصص و مجرب صورت گیرد. زیرا که انتخاب شیوه و در نهایت کیفیت مرمت تأثیر شگرفی در ظاهر و زیبای ظاهری قالی دارد. از این‌رو باید در انتخاب مرمت‌گر فرش نهایت دقت را به خرج داد تا مبادا ظاهر قالی دستخوش هر گونه خدشه شده و تغییر نامناسبی داشته باشد. از این‌رو پیشنهاد می‌شود بهترین رفوگری در تهران، یعنی مجموعه رفوگری قالی ماندگار را برای مرمت قالی انتخاب کرده و فرش‌های خود را به این مجموعه فاخر بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان از سلامت مجدد فرشتان لذت ببرید.

این مجموعه به سبب برخورداری از مزایای متعدد و گوناگونی به بهترین رفوگری نه تنها تهران بلکه ایران تبدیل شده است. یکی از این مزایا، دریافت و ثبت سفارشات از طریق rofoomandegar.com است. این امر روند سفارشات و دریافت قالی را تسهیل و تسریع می‌کند. اما از مزایای دیگر این مجموعه، همکاری با رفوگرانی است که هر یک در زمینه کار خود ید طولایی داشته و تجربه‌ای چندین ساله در زمینه مرمت قالی دارد.